Lietainās svētdienas labie panākumi.

Jānis starā...kārtējā 1.vieta
Jānis starā...kārtējā 1.vieta

Svētdien 29.martā Rīgas 15.v-sk. noritēja Karate sacensības „Fudzi Cup” kurās piedalījās 19 klubi no visas Latvijas. Ziemeļvidzemi pārstāvēja 9 sportisti no Karate cīņu kluba „TĪĢERI”. Laiks ārā nelutināja, spēcīgi lija, bet mazajiem, jaunajiem sportistiem nebija šķērslis parādīt labu sniegumu.

Kategorijā Kata pirmie uz laukuma izgāja 8-9g. zēni, Sentis Rolmanis savā apakšgrupā palika trešais un finālam nekvalificējās, bet Ralfs Strujevskis uzveicot vienu pretinieku pēc otra (visus ar 5:0) spēja izcīnīt 1.vietu un kausu. Meitenēm 11-15g. līdz 7kju 1.vietu pārliecinoši izcīnīja Līga Vilcāne.

Sumo cīņās Sentis Rolmanis priekšsacīkstēs uzveicot četrus pretiniekus kvalificējās finālam, kur izcīnīja 2.vietu.

Kategorijā Kumite 8-9g. +30kg zēni, Ralfam Strujevskim pārliecinoši uzveicot vienu pretinieku nācās atzīt otra pretinieka pārākumu un izstāties no turpmākajām cīņām. Sentim Rolmanim cīņas iesākās ļoti sīvi, pirmajā cīņā tikai papildlaikā uzveicot savu pretinieku viņš kvalificējās turpmākajām cīņām, kas beidzās ar negaidīti izcīnīto 1.vietu un kausu. Pārsteigums pašam un trenerim. Meitenes iesāka tikpat sparīgi, mazā Līga Vilcāne 11-12g. open grupā rādot labu tehniku, drosmi, neatlaidību un ievērojot trenera norādījumus spēja uzveikt pretinieces, kas ir galvas tiesu garākas un 10kg smagākas un izcīnīja 1.vietu un kausu. 13-15g. -48kg grupā visas trīs medaļas izcīnīja mūsu meitenes: Kitija Jurova 1.vieta un kauss, Linda Jakovele 2.vieta un Linda Kristiāna Švirberga 3.vietu. 13-15g. +48kg grupā ar labu sniegumu izcēlās abas mūsu kluba sportistes: Zane Zālīte 1.vieta un kauss, Rimma Ševčenko 2.vieta. Puišu grupā 14-15g. +63kg pārliecinoši pieveicot visus pretiniekus 1.vietu un kausu izcīnīja Jānis Krustiņš. Kopā izcīnot septiņas 1.v. un septiņu kausus, trīs 2.v un vienu 3.v. Karate cīņu klubs „TĪĢERI” kopvērtējumā izcīnīja vietu pirmajā trijniekā. Malači!!!